Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Verhalenfestival [NL]

28 maart 2025 @ 19:00 21:30

Over de activiteit

Geniet en laat je verrassen door een aantal oeroude boeddhistische mythische verhalen, die op een manier worden verteld die ze nog steeds relevant maakt in deze tijd.

Sinds het begin van de mensheid worden er verhalen verteld. Verhalen bezitten de kracht om een wereld die constant in verandering is beter te begrijpen. Ze kunnen onze verbeeldingskracht aanwakkeren, wat ons helpt ons beter te verplaatsen in anderen.

Verhalen hebben ook de kracht om contact te maken met onze onbewuste, diepere emotionele lagen. Lagen waarvan we het bestaan niet kenden totdat we plotseling worden geraakt en voelen dat het verhaal waarheid bevat. Zelfs als een verhaal een mythe is en niet historisch correct.

Over het programma

Boris en Silavadin vertellen ieder een verhaal uit de boeddhistische traditie. Over een vrouw die ontroostbaar was toen ze haar kindje verloor en de Boeddha om raad vroeg. En over hoe de Boeddha belaagd werd door een bloeddorstige moordenaar die hem wilde doden.


Met reflectie en met ukelele muziek door Luka.


Praktische informatie

Datum en tijd:

28 maart 2025
19:00 – 21:30 uur

Voor wie:

Voor iedereen toegankelijk. Ook geschikt voor kinderen.

Taal:

Nederlands

Aanmelden:  

Niet verplicht, maar helpt wel. Aanmelden via info@bcatriratna.nl

Informatie/vragen: 

info@bcatriratna.nl

Wie leidt de activiteit

Silavadin | Boeddhistisch Centrum Amsterdam
Silavadin
Boris | Boeddhistisch Centrum Amsterdam
Boris

Locatie:

Boeddhistisch Centrum Amsterdam
WG terrein, Marius van Bouwdijk Bastiaansestraat 56, 1054 SP Amsterdam

Eten en drinken:

Er is koffie en thee.

Kosten:

Op basis van dana. Dat betekent vrijgevigheid: geven, niet voor wat je hebt gekregen maar,  zodat we door kunnen gaan met onze activiteiten op deze basis aan te bieden.  
Lees meer over hoe te doneren aan het BCA

Onze suggestie voor de avond: 10 euro.