Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Sangha wandeling [NL/ENG]

22 juni @ 10:30 15:00

Sangha Wandeling | Boeddhistisch Centrum Amsterdam

Over de activiteit

De wandelroute zoals die werd aangekondigd in de laatste nieuwsbrief gaat niet door vanwege de verwachte hitte. We hebben uiteraard een mooi alternatief voor jullie gemaakt en wel een wandeling van Hollandsche Rading naar Baarn. Deze tocht is door een prachtig bosrijk gebied met veel schaduw en we beginnen de tocht vroeger dan normaal. Onderweg is er een horecastop in Lage Vuursche. 
Heb je zin om mee te lopen op deze wandeling van 10 a 11 kilometer, kom dan zondag 22 juni 9.24 uur naar het startpunt, station Hollandsche Rading.

Naast het genieten van de natuur en ons samenzijn in de sangha, besteden we natuurlijk ook aandacht aan ons innerlijk landschap door enige tijd samen in stilte te lopen.

Save the dates voor de volgende wandelingen: 23/8 – 18/10 – 13/12.

Over het programma

Sangha wandelingen worden eens in de 6 weken georganiseerd door George en Guido. Zij doen hun best elke keer een avontuurlijke wandeling samen te stellen van ongeveer 14 kilometer. De wandelingen zijn voor mensen die affiniteit hebben met de Triratna beweging. Het is een ontspannen manier elkaar eens ‘anders’ te ontmoeten en uit het hoofd te komen door te genieten van de natuur. Tijdens de wandeling is er een moment om gezamenlijk in stilte te lopen. De wandelingen zijn altijd goed bereikbaar met het openbaar vervoer vanuit Amsterdam en zijn kosteloos. Graag van tevoren opgeven. Details over de wandelingen vind je in de agenda.


Praktische informatie

Datum en tijd:

22 juni 2025 10.30 tot 15.00 uur ongeveer

Voor wie:

Iedereen uit de sangha

Taal:

Geschikt voor Nederlands en Engels

Aanmelden:  

Wij vragen je om je vooraf aan te melden. Helaas kan de wandeling ook niet doorgaan, we hanteren namelijk een minimale bezetting van drie deelnemers. Aanmelden kan per e-mail bij Guido via guidojong@gmail.com of telefonisch op 06-47014703.

Check zaterdagavond 21 juni nog even je e-mail voor eventuele wijzigingen.

Informatie/vragen: 

guidojong@gmail.com of 06-47014703

Wie leidt de activiteit

George en Guido

Locatie:

Heb je zin om mee te lopen op deze wandeling van 10 a 11 kilometer, kom dan zondag 22 juni 9.24 uur naar het startpunt, station Hollandsche Rading.

Eten en drinken:

Zelf meenemen.

Kosten:

Op basis van donatie (dana).
Lees meer over hoe te doneren aan het BCA