
Meditatiedag: de vier Brahma Vihara’s
11 januari @ 09:30 – 15:00

Over de activiteit
Metta, Mededogen, Medevreugde en Gelijkmoedigheid: 4 positieve geestestoestanden die steeds meer deel van je leven gaan uitmaken naarmate je ze meer beoefent. Ze worden wel de vier goddelijke verblijven genoemd. Goddelijk, omdat je steeds meer volledig in harmonie bent met de zin en vreugde je bestaan. En dat kan niet anders dan hemels zijn.
Sobhanandi neemt ons mee met oefeningen, reflecties en meditaties. En zo kunnen we er mee in contact komen, het ervaren en meenemen in ons dagelijkse leven.
Over het programma
De deur is open vanaf 9:00 uur. We beginnen om 9.30.
Praktische informatie
Datum en tijd
11 januari
Van 9.30 tot 15:00 uur
Deur open vanaf 9:00
Voor wie
Voor iedereen die de metta Bhavana en Gewaarzijn van de Ademhalingsmeditaties kent en die regelmatig in ons centrum komt.
Taal
Nederlands
Eten en drinken
We vinden het fijn als je je eigen lunch meebrengt. Wij zorgen voor koffie/thee en fruit.
Inschrijven
Ja, via info@bcatriratna.nl
Meer informatie/vragen
Wie leidt de activiteit/cursus
Sobhanandi – met ondersteuning van Maitridaya –

Locatie
Bijdrage
Op basis van vrijgevigheid (dana). Dankzij jouw bijdrage kan het BCA activiteiten blijven aanbieden. Onze suggestie is 20-30 euro voor de hele dag.



